Foto

Řidič se v Běšinech pokusil odvézt viadukt

Policisté pátrají po řidiči s nadrozměrným vozidlem, který včera před polednem ujel od nehody

9. února 2018 11:53 , aktualizace 12:34

Partner článku – Autosalon Dajbych

     "Musela to být obrovská rána" tvrdili odborníci na místě, když náraz zatím neznámého vozu dokázal včera před polednem posunout běšinský viadukt o celých 20 centimetrů, v důsledku čehož došlo i k poškozené železniční tratě a musela být zastavena železniční doprava.
     "Ve čtvrtek 8. února v době od 10.40 do 11.50 hodin jel dosud neznámý řidič s nadrozměrným vozidlem, zatím nezjištěné značky, po komunikaci I. třídy číslo 27 ve směru od Klatov na Železnou Rudu. Tento řidič v obci Běšiny nerespektoval dopravní značku označující dovolenou výšku pro průjezd pod železničním mostem. Řidič s vozidlem projel pod viaduktem, narazil a posunul tak mostní konstrukci. Následně z místa ujel," uvedla mluvčí policie.
     Policisté uvedenou dopravní nehodu prošetřují a z důvodu řádného objasnění průběhu nehody žádají řidiče neznámého vozidla i případné svědky události o poskytnutí informací. Dále žádají i další řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli po uvedené komunikaci v obou směrech a používali kameru ve vozidle, aby policistům poskytli záznam.
     Informace prosím sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.

Foto identického viaduktu, ale z jiné nehody

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.