Řidič srazil chodkyni a ujel

Policie pátrá po řidiči Volkswagenu Golf, který srazil ženu v Přešticích

pátek 28. ledna 14:35 , aktualizace 14:37

Doprava Nehody

Partner článku – Klimahome

     Dnes v půl desáté dopoledne došlo na Masarykově náměstí v Přesticích k dopravní nehodě, při které se osobní vůz střetl s chodkyní.
     "Žena narozená v roce 1940 přecházela vozovku na přechodu pro chodce, kdy ji pouštělo vozidlo jedoucí ve směru od Klatov, když ale byla žena za polovinou přechodu, ze směru od Plzně jedoucí osobní vozidlo nezastavilo a došlo ke střetu," popsala tisková mluvčí policie.
     Žena při střetu utrpěla zranění, kvůli kterému k nehodě vyjeli i záchranáři. "Ženu jsme transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     Po řidiči, který dle všeho nehodu zavinil nyní pátrají policisté. "Viník nehody po střetu se ženou setrval nějakou dobu na místě, ale nevyčkal příjezdu policistů a od dopravní nehody ujel," uvedla mluvčí policie s tím, že se mělo jednat o muže ve věku kolem třiceti let a řídil vozidlo Volkswagen Golf.

     Veškerými okolnostmi a přesnou příčinou dopravní nehody se budou dále zabývat policisté z dopravního inspektorátu Plzeň-venkov. Případní svědci se mohou přihlásit na policejní služebně nebo na lince 158.

Foto ilustrační


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.