Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Řidič srazil chodkyni a z místa bez poskytnutí pomoci ujel

Viděli jste nehodu na křižovatce ulic Sukova x 17. listopadu x Klatovská třída?

18. prosince 2023 12:45 , aktualizace 12:45

Pátrání


     Policisté šetří dopravní nehodu, ke které došlo v pondělí 27. listopadu krátce před půl šestou večer v Plzni na křižovatce ulic Sukova x 17. listopadu x Klatovská třída, a nyní se s žádostí o pomoc obracejí i na veřejnost.

     "Dle dosud zjištěných skutečností nedal dosud nezjištěný řidič při odbočování přednost chodkyni, která přecházela vozovku po přechodu pro chodce na zelený signál. Došlo ke střetu, po kterém řidič z místa nehody odjel," uvedla nám mluvčí policie s tím, že policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří se pohybovali v uvedeném místě nebo místem projížděli, případně mají záznam z palubní kamery ze svého vozidla, aby se přihlásili osobně na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Plzeň město, U Borského parku 20 nebo telefonicky na lince 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158.


AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.