Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič srazil školačku a z místa ujel

Viděli jste v pondělí ráno dopravní nehodu v Malické ulici v Plzni?

9. března 2023 11:40 , aktualizace 11:49

Doprava Nehody Pátrání

     V pondělí 6. března krátce před osmou hodinou ráno došlo v Malické ulici v Plzni, přímo před 17. základní a mateřskou školou, k dopravní nehodě, při které osobní vůz srazil asi čtrnáctiletou dívku. 
     Školačka přecházela přes přechod pro chodce směrem ke škole, a když překročila středový ostrůvek, srazil jí osobní vůz jedoucí ve směru od ulice Pod Všemi svatými k ulici Otýlie Beníškové. Dívka při pádu na zem utrpěla zranění, se kterým musela vyhledat lékařské ošetření.

     Řidič vozu ale na místě nezastavil a ujel, přičemž si otřesená dívka bohužel nezapamatovala žádné podrobnosti k vozu.

     Případem se samozřejmě zabývají policisté a žádají účastníky i případné svědky události, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20, případně telefonicky na č.: 974 325 256 nebo na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním nehody.

Foto místo nehody - GoogleMaps

Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.