Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Řidič na přechodu srazil chodkyni a z místa zbaběle ujel

Policie hledá svědky dopravní nehody na křižovatce ulic Doudlevecká, Presslova a Antonína Uxy v Plzni

21. prosince 2023 08:38 , aktualizace 08:45

Nehody Pátrání Policie


      Dopravní policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo ve středu 13. prosince krátce před osmou hodinou ráno v Plzni, konkrétně v prostoru křižovatky ulic Doudlevecká, Presslova a Antonína Uxy.

      "Dle dosud zjištěných skutečností nedal dosud nezjištěný řidič osobního vozidla značky Škoda Yeti hnědé barvy přednost chodkyni, která přicházela vozovku po přechodu pro chodce. Došlo ke střetu, kdy řidič z místa nehody odjel," popsala tisková mluvčí policie. 

      Policisté žádají účastníky a případné svědky této dopravní nehody, kteří se pohybovali v uvedeném místě nebo místem projížděli, aby se přihlásili osobně na Policii České republiky, dopravní inspektorát Plzeň město, U Borského parku 20 nebo telefonicky na lince 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158.


Jedná se o druhou nehodu, při které byla v Plzni sražena chodkyně a řidič z místa nehody ujel, kterou policisté v současné době řeší. O první z nich jsme informovali v článku:

Řidič srazil chodkyni a z místa bez poskytnutí pomoci ujel

     Policisté šetří dopravní nehodu, ke které došlo v pondělí 27. listopadu krátce před půl šestou večer v Plzni na křižovatce ulic Sukova x 17. listopadu x Klatovská třída, a nyní se s žádostí o pomoc obracejí i na veřejnost.

     "Dle dosud zjištěných skutečností nedal dosud nezjištěný řidič při odbočování přednost chodkyni, která přecházela vozovku po přechodu pro chodce na zelený signál. Došlo ke střetu, po kterém řidič z místa nehody odjel," uvedla nám mluvčí policie s tím, že policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří se pohybovali v uvedeném místě nebo místem projížděli, případně mají záznam z palubní kamery ze svého vozidla, aby se přihlásili osobně na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Plzeň město, U Borského parku 20 nebo telefonicky na lince 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158.


iPhone Plzeň

iPhone-Plzeň - oprava a servis iPhonů. Nejde nám pouze o rychlou opravu, ale především o kvalitu a preciznost, s níž přistupujeme ke každému zařízení, jako by to bylo naše vlastní.