Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Muž v centru Plzně způsobil nehodu a z místa utekl

Na místě nechal zraněného řidiče druhého vozu i auto své přítelkyně

31. května 2022 09:44 , aktualizace 09:44

Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V noci ze soboty na neděli kolem půl jedné ráno došlo v sadech Pětatřicátníků v Plzni k dopravní nehodě, po které na místě zůstaly dva nepojízdné vozy. O nehodě jsme na žádost policie dosud neinformovali, abychom nenarušili pátrání po viníku nehody, který z místa uprchl. 

     "Řidič vozu Ford Fusion jedoucí ve směru od Lochotína do centra nepřizpůsobil rychlost a zezadu narazil do vozu Volkswagen, jehož řidič dával přednost chodcům na přechodu pro chodce," popsala tisková mluvčí policie, jak k nehodě došlo. Náraz Volkswagen odhodil na středový ostrůvek, zatímco Ford byl odražen do Palackého ulice, kde zůstal nepojízdný stát.

     Řidič Fordu neváhal, auto nechal na místě a okamžitě z místa utekl směrem do Kollárovy ulice, přičemž ho při tom natočili svědci nehody.


     Policisté se případem začali okamžitě zabývat a po uprchlém řidiči začali pátrat. U řidiče Volkswagenu byla mezitím na místě provedena dechová zkouška, která u něj vyloučila požití alkoholu. Muž při nehodě utrpěl lehké zranění, přivolání záchranářů ale odmítl.

     Řidiči Fordu nebyl útěk nic platný, policisté lustrací vozu zjistili majitelku vozu a ukázalo se, že si vůz bez dovolení půjčil její přítel. "Muž narozený v roce 1996 se následně k řízení vozu i způsobení nehody přiznal a policisté zjistili, že má platný zákaz řízení," doplnila mluvčí policie s tím, že případem se policisté dále zabývají.

Foto KP, Video čtenář

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.