Foto

Řidič zranil dítě a odjel

Policie hledá svědky střetu auta a chlapce na křižovatce Komenského a Sokolovské ulice

26. listopadu 2021 12:02 , aktualizace 13:06

Nehody Pátrání

Partner článku – Klimahome

     Policisté se zabývají případem dopravní nehody, ke které došlo v úterý 23. listopadu krátce před půl třetí odpoledne na křižovatce Komenského a Sokolovské ulice v Plzni. 

     Zde podle tiskové mluvčí policie došlo ke střetu projíždějícího vozu, jedoucího Komenského ulicí od ulice Spojenců ke Studentské, a nezletilého chlapce. Řidič vozu po střetu na místě nehody nezastavil a odjel.
     Podle našich informací asi jedenáctiletý chlapec při střetu utrpěl zranění nohy, doklopýtal domů, kde vše oznámil rodičům a ti se samozřejmě obrátili na policii.

     Dopravní policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří se pohybovali v uvedeném místě nebo místem projížděli, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20 nebo telefonicky na tel. č.: 974 325 256 či zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním uvedené kolize. Za případné poznatky policisté předem děkují.

Foto PČR

 Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.