Foto

Velmi vážná nehoda u nájezdu na D5 u Plzně

Z převráceného auta dívku v bezvědomí vyprostili svědci

úterý 14. července 17:49 , aktualizace 18:19

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes před půl pátou odpoledne došlo na silnici mezi Letkovem a Kyšicemi k vážné havárii osobního vozu Seat, který vyjel ze silnice, narazil do stromu a převrátil se.
     Podle informací z místa mladá, dvaadvacetiletá žena jedoucí směrem na Letkov předjížděla vůz BMW, který dle svědků řídila starší žena, a dle všeho dívka manévr nezvládla. Při nárazu utrpěla mladá řidička vážné zranění, a na místo proto vyjely všechny záchranné složky.
     Nedýchající dívku v bezvědomí z vraku vozu vyprostili projíždějící řidiči, kteří také zahájili její resuscitaci, ve které pokračovali až do příjezdu záchranných složek. Hasiči společně se záchranáři si poté dívku převzali do péče a transportovali jí do nemocnice.
     "Ženu transportujeme ve velmi vážném stavu, v bezvědomí a se zajištěnými dýchacími cestami na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.
     Silnice je v místě havárie zcela uzavřena, přesné příčiny havárie šetří policie.  

     Policie se obrací na veřejnost při hledání svědků této dopravní nehody a také řidičky staršího typu menšího BMW tmavě modré barvy a prosí, aby se jak svědci tak řidička přihlásili na linku 158 a poskytli tak důležité svědectví k objasnění nehody.

Foto KP a HZS

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.