Foto

Řidička krátce po transportu vrtulníkem zemřela

Přes veškerou snahu všech žena po transportu do nemocnice zraněním podlehla

středa 4. prosince 14:45 , aktualizace 15:09

Nehody Smrt Záchranáři

     Dnes ráno jsme informovali o větším množství dopravních nehod, přičemž nejzávažnější z nich se odehrála na novém obchvatu u Hrádku na Rokycansku.
     "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidička narozená v roce 1948 ve vozidle Škoda Octavia neměla z dosud nezjištěných důvodu respektovat dopravní značku dej přednost v jízdě a nedala přednost řidičce ročník 1983 ve voze Chrysler, přijíždějící zleva po hlavní komunikaci od Mirošova. Následkem toho došlo ke střetu," popsala tisková mluvčí policie.
     Po střetu skončily oba vozy mimo silnici a na místo vyjely všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS. 
     Při střetu utrpěly zranění obě řidičky, řidička Chrysleru byla podle záchranářů s lehčím zraněním transportována do rokycanské nemocnice, řidička Škody však bohužel dopadla podstatně hůře. Podle informací z místa bylo nutné již na místě zahájit resuscitaci a následně byla žena letecky transportována do nemocnice.
     Ženu narozenou v roce 1948 transportovali záchranáři ve velmi vážném stavu, v bezvědomí a se zajištěnými dýchacími cestami cestou LZS na urgentní příjem Fakultní nemocnice. Bohužel, ženina zranění byla dle všeho velmi vážná a podle našich informací jim žena v nemocnici krátce po transportu podlehla.
     Dopravní nehodou se dále zabývají policisté, kteří šetří přesnou příčinu a průběh tragické nehody.

Foto: HZS, PČR