Foto

Řidička přehlédla vozidlo přijíždějící po hlavní

Žena nedala přednost vozidlu jedoucímu po hlavní silnici, při střetu byli zraněni tři lidé

19. listopadu 2020 15:24 , aktualizace 15:25

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Tachovští dopravní policisté přijali včerejšího dne oznámení o nehodě, která se stala po sedmé hodině večer u obce Nová Hospoda. Průběh nehody popsala mluvčí policie: "Po silnici ve směru od Tachova jela se Škodou Fabia třiadvacetiletá řidička. Při vjíždění z vedlejší silnice na hlavní silnici přehlédla zleva jedoucí vozidlo značky Škoda Octavia, jehož šestadvacetiletý řidič jel od Plané směrem na Bor." Následoval střet vozidel, kdy řidička fábie, řidič oktávie i jeho spolujezdkyně utrpěli zranění
     Na místo vyjely všechny záchranné složky a záchranáři z místa do nemocnice transportovali všechny zraněné.
     Požití alkoholu u řidiče bylo vyloučeno provedenou dechovou zkouškou, u řidičky byl s ohledem na její zranění nařízen odběr krve. Vzniklou škodu na vozidlech odhadli policisté na celkových 120 000 korun. Nehodou se i nadále zabývají.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!