Foto

Řidička s miminkem ve voze vjela do křižovatky na červenou

Dopravní nehoda zkomplikovala dopravu v Plzni na Slovanech

pátek 21. ledna 15:04

Doprava Nehody

Partner článku – T2 Reality

     Dnes kolem půl jedné odpoledne došlo na křižovatce ulic U Trati, Železniční a Mikulášská k dopravní nehodě, při které se střetly vozy Ford a Škoda. 
     Podle informací přímo z místa mladá řidička s vozem Ford jela z mostu Milénia směrem ke Koterovské ulici, vjela do křižovatky na červený signál a z boku narazila do vozu Škoda.
     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a protipožární opatření, záchranáři ošetřili řidičce Fordu poraněné zápěstí. Žena narozená v roce 1994 mohla být po ošetření ponechána na místě, takže jí i miminku, které s ní ve voze cestovalo a naštěstí vyvázlo zcela bez zranění, do vyřešení události hasiči usadili do tepla kabiny jejich vozu.
     Policisté u řidičky Fordu i řidiče Škody vyloučili požití alkoholu a nehodou se dále zabývají. Vozy blokovaly křižovatku, takže provoz zde musel být řízen kyvadlově. Jeden z vozů se hasičům povedlo odtlačit, druhý kvůli poškození musela odklidit přivolaná odtahová služba.
     V současné chvíli by již místo mělo být průjezdné.


 

T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.