Foto

Řidička s těžce naloženým vlekem nezvládla řízení

Na výpadovce z Plzně na Domažlice zasahují všechny záchranné složky

17. července 2018 13:26 , aktualizace čtvrtek 19. července 20:06

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes před polednem došlo na nájezdu od Vejprnic na silnici 26, tedy na výpadovku na Domažlice a na přivaděč k dálnici D5, k vážné dopravní nehodě.
     Řidička narozená v roce 1990 a jedoucí ve voze Dacia Duster s vlekem havarovala a její vozidlo i vlek se převrátilo do příkopu. Mladá žena utrpěla zranění, s kterými musela být záchranáři transportována do nemocnice.
     Řidička měla vlek naložen železnými nosníky, profily a pásovinou, takže je možné, že byl přeložen a řidička nepřizpůsobila rychlost tomuto nákladu.

     Nepřizpůsobení rychlosti a rozhoupání vleku jako pravděpodobnou příčinu dopravní nehody uvedla i mluvčí policie s tím, že dechová dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla u řidičky negativní, ale že policisté nehodu stále ještě šetří.
     U vozidla došlo k prasknutí plastové nádrže, vytéká z něj palivo, takže na místě zasahují i hasiči.

Souběžně došlo v Plzni k další vážné nehodě:

Řidič dostal za jízdy záchvat a upadl do bezvědomí

Řidič dostal za jízdy záchvat a upadl do bezvědomí

17. 07. 2018, 13:57, aktualizace 17. 07. 2018, 14:34

U vážné nehody na Doubravce zasahovaly všechny záchranné složky


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!