Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidička s autem vyletěla ze silnice, na místo musel vrtulník LZS

Vážně zraněnou ženu do nemocnice transportovali letecky

pátek 1. září 11:18 , aktualizace 11:25

Nehody Záchranáři


     Dnes po sedmé hodině ráno došlo na silnici z Domažlic do Kdyně u Spáňova k dopravní nehodě, při které osobní vůz vyjel ze silnice a převrátil se.
     Z místa bylo hlášeno vážné zranění řidičky, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky a byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby z letiště v Líních.

     Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněnou ženu. "Žena narozená v roce 1999 utrpěla těžké zranění. Vrtulník LZS ji transportuje na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli nám záchranáři.

     "Řidička vozidla Chevrolet narozená v roce 1999 nepřizpůsobila rychlost jízdy, při průjezdu pravotočivou zatáčkou dostala smyk a nárazem do silničního příkopu došlo k převrácení vozidla a poškození směrového sloupku. Dechovou zkoušku nebylo vzhledem ke zranění řidičky možné provést, proto bude proveden odběr krve," uvedla nám k nehodě mluvčí policie.

Foto: Hasičský zpravodaj Michal Holý 

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.