Foto

Žena nehodu nepřežila

Řidičova opilost a nepozornost stála spolujezdkyni život

6. srpna 2018 11:24 , aktualizace 11:52

Smrt

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V neděli 5. srpna po druhé hodině ranní došlo na silnici I/6 k tragické dopravní nehodě. Opilý řidič vozu Škoda zcela ignoroval objížďku i následné další zákazy vjezdu a vysokou rychlostí vletěl do staveniště u Žalmanova, kde se s vozidlem několikrát otočil přes střechu.
     Na místo okamžitě po oznámení nehody vyrážely všechny záchranné složky a také vlétl vrtulník LZS. Řidič utrpěl těžká zranění a u jeho třiapadesátileté spolujezdkyně bohužel došlo ke zranění neslučitelným se životem.
     Muž byl z místa nehody letecky transportován do nemocnice v Plzni, kde byl hospitalizován, ženě lékař již pomoci nedokázal a zemřela ještě na místě.
     "Třiapadesátiletý řidič řídil osobní vozidlo značky Škoda po silnici ve směru na Karlovy Vary, kdy před Horními Tašovicemi zřejmě nerespektoval řádně označenou objížďku a z dosud nezjištěných příčin vjel na uzavřený úsek silnici I/6 dále směrem na Karlovy Vary.
     Policisté s ním na místě provedli orientační dechovou zkoušku na alkohol, která vyšla pozitivní s výsledkem 1,22 promile alkoholu. S ohledem na jeho zdravotní stav nebylo možné provést další dechovou zkoušku, proto policisté nařídili odběr krve v nemocnici,"
uvedla mluvčí policie.Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.