Řídil téměř se třemi promile

Silně opilý řidič skončil na záchytce

19. září 2018 09:29 , aktualizace 09:40

Alkohol Záchytka

Partner článku – Mraknet

     Policisté v sobotu 15. září kolem půl třetí odpoledne zaregistrovali osobní vozidlo značky Opel, jehož řidič nerespektoval dopravní značení a na světelné křižovatce v Tachově, kde je přikázaný směr jízdy rovně a vpravo odbočil z ulice T. G. Masaryka vlevo do ulice Stadtrodská. Tam ho policisté zastavili a zkontrolovali.
    "Při kontrole byl řidič vyzván k provedení dechové zkoušky, při které přístroj naměřil hodnotu 2,90 promile alkoholu. Na základě pozitivních dechových zkoušek byl řidič převezen na lékařské vyšetření a odběr krve," uvedla tisková mluvčí policie.
    Tachovští policisté muži další jízdu zakázali, zadrželi mu řidičský průkaz a převezli jej do protialkoholní záchytné stanice. Následně zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Nyní čekají na výsledky lékařského vyšetření a rozboru odebrané krve.

Foto ilustrační z podobného případu v Plzni

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.