Foto

Čelní střet dvou vozů v Plzni na Roudné

Dopravní nehoda zcela zablokovala ulici, na místě zasahují všechny záchranné složky

úterý 2. srpna 15:50 , aktualizace 16:06

Doprava Nehody

Partner článku – Klimahome

     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo v ulici Na Roudné v Plzni k čelnímu střetu dvou osobních vozů, který průjezd ulicí zcela zablokoval.

     Z místa bylo hlášeno zranění obou řidičů, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události, poskytli předlékařskou péči oběma řidičům a provedli protipožární opatření.
     Záchranáři si poté oba zraněné převzali do péče, mladšího z mužů po ošetření transportovali do nemocnice, zatímco starší mohl být po ošetření ponechán na místě.

     Podle informací přímo z místa došlo k nehodě tak, že řidič vozu Opel jedoucí směrem na centrum za volantem usnul a náhle přejel do protisměru, kde narazil do protijedoucího vozu Mercedes.

     Přesnou příčinu a okolnosti nehody nyní na místě šetří policisté, kteří u obou řidičů vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou. Po dobu zásahu byla ulice zcela uzavřena, nyní již hasiči jeden z vraků odklidili a místo je průjezdné kyvadlově.  


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.