Foto

Rozmetal lampu, ujel a pak nadýchal

Policisté šetří ujetí od dopravní nehody

středa 7. dubna 18:24

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Včera před sedmou hodinou ráno došlo v ulici Na Výhledech v Holýšově k dopravní nehodě, při které řidič nákladního automobilu Renault Master jedoucí ve směru od ulice Třída 1. Máje se při jízdě plně nevěnoval řízení, při jízdě po přímém úseku vjel na pravý okraj silnice a mimo ni, kde narazil do sloupu veřejného osvětlení. Řidič, který lampu doslova rozmetal ale na místě nezastavil a odjel.
      V devět hodin dopoledne byl řidič s nákladním automobilem zastaven hlídkou policie ve Kdyni na náměstí v prostoru před hotelem Bílý lev. "Jednapadesátiletý řidič se na výzvu policisty dobrovolně podrobil odbornému měření ke zjištění, zda není ovlivněn alkoholem. Odborné měření bylo provedeno ověřeným analyzátorem alkoholu a bylo s pozitivním výsledkem 0,29 promile alkoholu v krvi," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že řidič s pozitivním výsledkem souhlasil, přiznal požití alkoholických nápojů před jízdou a na výzvu policisty se dobrovolně podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve.
      Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Foto PČR

 Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.