Foto

Rumun nedal u čerpací stanice přednost

Pozor, nehoda zablokovala Domažlickou a jsou zde až hodinové kolony vozidel

pondělí 15. dubna 16:39 , aktualizace 16:53

Partner článku – Avalon Wellness

     Dnes odpoledne kolem půl čtvrté došlo na Domažlické třídě v Plzni ke srážce dvou osobních vozů. Na místo vyjely všechny záchranné složky.
     Ukázalo se, že sice naštěstí došlo ke zranění pouze jedné osoby, ale nehoda kompletně zablokovala Domažlickou třídu a v místě se tvoří velké kolony vozidel.
     K nehodě došlo přímo na výjezdu z OMV. Po Domažlické jelo vozidlo Renault Megane směrem k Makru a od čerpací stanice vyjížděl bílý VW Passat řízený rumunským řidičem, který dle všeho chtěl zahnout směrem do centra, čímž nedal Renaultu přednost a došlo ke střetu obou vozidel.
     "Do Fakultní nemocnice Plzeň transportujeme muže narozeného v roce 1986 s lehkým zraněním," uvedli záchranáři a dle informací z místa jde o rumunského řidiče.
     "Na místě je provoz řízen policisty kyvadlově, z důvodů tvořících se kolon žádáme všechny řidiče, aby respektovali pokynů policistů a v případě potřeby užili náhradní objízdnou trasu, jinak místem nehody jde projíždět s největší opatrnosti," uvedla mluvčí policistů.


 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.