Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Svatba skončila v krvi a velkým zásahem policie

Do nemocnice transportovali ženicha bez předních zubů i pořezaného útočníka

14. června 2021 17:38 , aktualizace 18:29

Alkohol Cizinci Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci ze soboty na neděli vyjíždělo několik hlídek policistů z Plzně do Mokrouš u Tymákova, kde došlo k napadení přímo uprostřed svatebního veselí. Podle informací z místa probíhala v místním hostinci svatba a před půlnocí trojice Rumunů napadla ženicha, svého krajana. Útok byl podle svědků velice brutální a trojice mužů při něm údery pěstmi a poté i kopy směřovala na hlavu a obličej napadeného, který následkem napadení měl mimo jiné přijít o všechny přední zuby.

      Policisté, kteří dorazili na místo, rvačku velmi rázně ukončili a podnapilé útočníky zadrželi, napadenému ženichovi pak museli přivolat Zdravotnickou záchrannou službu. Zdravotníci muže ošetřili a transportovali do nemocnice, další vůz záchranky pak zamířil i pro jednoho z útočníků, kterého měl údajně sám ženich ve snaze se bránit pořezat nožem na paži. "Na chirurgické oddělení Fakultní nemocnice Bory jsme se středně těžkým poraněním  transportovali muže narozeného v roce 1989 a s lehkým poraněním muže narozeného v roce 1991," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

      "Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů těžké ublížení na zdraví a výtržnictví, ze kterých jsou podezřelí tři cizinci narození v letech 1991,1993 a 1994," doplnila tisková mluvčí policie s tím, že případem se policisté samozřejmě dále zabývají a v současné době probíhají výslechy.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.