Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Útočníci mladé sourozence bili pěstmi a vláčeli po zemi

Rvačku dvou rozvětvených rodin u Jižního nádraží ukončil až příjezd policistů

15. listopadu 2023 18:14 , aktualizace 18:35

Napadení Policie

Partner článku – Alfa Tactical


     Včera před šestou hodinou večer vyjížděli policisté k Jižnímu nádraží v Plzni, odkud byla oznámena hromadná rvačka několika osob.
     Na místo samozřejmě okamžitě vyjelo několik hlídek policie, které na rohu Hálkovy, Němejcovy a Koperníkovy ulice zastihly dvě skupiny obyvatel ve velmi hlasitém konfliktu. 


      Ukázalo se, že zde došlo k rozepři dvou rodin, kdy skupina asi osmi lidí měla napadnout dvojici, bratra a sestru původem z Bulharska, kteří zrovna vystoupili z vlaku. Důvodem konfliktu měly být osobní vztahy mezi několika členy obou romských rodin.
      Přímo útočníci, kteří před tím mladou ženu a muže bili pěstmi a vláčeli po zemi, stačili před příjezdem policistů utéct, na místě ale zůstalo několik jejich příbuzných.

      Policisté probíhající konflikt uklidnili, přítomné ztotožnili a vyslechli si obě verze toho, co se zde mělo stát. "Zabýváme se případem napadení muže narozeného v roce 2003 a dívky narozené v roce 2006," uvedla nám k případu tisková mluvčí policie.


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.