Rvačka skončila zraněním oka

Zraněnému cizinci první pomoc poskytovali strážníci

12. července 2021 18:28 , aktualizace 18:40

Cizinci Městská policie Napadení Záchranáři

Partner článku – TUEBOR General Service

     V noci z pátku na sobotu 10. července kolem půl druhé zaslechli strážníci hlídkující na náměstí Republiky v Plzni pokřikování lidí z Františkánské ulice a následně i zvuk rozbíjeného skla. Vydali se samozřejmě věc prověřit a před jedním z klubů zahlédli rvačku několika osob.
     Po příchodu na místo si strážníci všimli muže v předklonu, silně krvácejícího z několika ran na obličeji. Muž strážníkům uvedl, že na místě vlastně k ničemu nedošlo, což tvrdil i jeho stejně starý kamarád s tím, že ošetření nepotřebují. Protože ale zranění muže krvácela opravdu hodně a vše vypadalo, že sklo zasáhlo i jeho oko, strážníci ho nenechali odejít. "Zraněnému dvaatřicetiletému cizinci bylo okamžitě poskytnuto předlékařské ošetření, na místo byla přivolána záchranná služba a zraněný muž byl transportován do lékařského zařízení," uvedla tisková mluvčí strážníků.
     "Muže se zející tržnou ranou v oblasti očního víčka a orbity jsme transportovali k ošetření na chirurgickou ambulanci," doplnila informace tisková mluvčí záchranářů.

Foto ilustrační z obdobného incidentu v téže uliciTUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost