Aktuálně

S dcerou jsme se podruhé narodily

Maminka za sebe i za dceru moc děkuje

pondělí 13. května 16:47 , aktualizace 17:02

Hasiči Záchranáři

Partner článku – ZOXO

     Do redakce nám dnes přišly rovnou dvě poděkování záchranným složkám i pohotovým lidem od maminek zraněných lidí, o těchto případech jsme v uplynulých dnech informovali a nyní poděkování s radostí předáváme.

     O tomto případu jsme informovali 7. května, kdy došlo ke střetu osobního auta s náklaďákem a žena s dcerou musely být letecky transportovány do nemocnice. 
"Vážená redakce,
     chtěla bych neskutečně moc poděkovat pozemním i leteckým záchranářům, kteří zasahovali v úterý 7. května ráno u havárie Všeruby-Kunějovice. Toho rána jsme se s dcerou podruhé narodily.
    Ještě jednou obrovské díky i dalším složkám IZS na místě, tedy polici a hasičům. Samozřejmě poděkování patří i civilistům, kteří nám jako první pomohliu a na místě s námi byli až do příjezdu záchranářů. 
     S vřelým díky, Zdenka a Naty L."

Původní článek

     Před sedmou hodinou ráno došlo na křižovatce mezi Kunějovicemi a Všeruby ke střetu osobního auta Škoda Fabia a nákladního vozu, vezoucího lomový kámen. Po střetu skončily oba vozy mimo silnici.
     Na místo vyrazily všechny záchranné složky a startoval i vrtulník letecké záchranné služby. V osobním voze utrpěly zranění žena a dvanáctiletá holčička, které záchranáři transportovali do nemocnice.
     "Z místa letecky transportujeme dvě ženy, jednu ve věku cca 40let a slečnu mladší 18 let, se středně těžkými zraněními, ale při vědomí, na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     "Při střetu osobního vozu Škoda Fabia, které řídila žena narozená v roce 1972 se spolujezdkyní narozenou v roce 2007 s nákladním automobilem MAN, které řídil muž narozený v roce 1969, utrpěly zranění obě ženy a byly letecky transportovány do nemocnice. Příčina dopravní nehody bylo nedání přednosti. Alkohol byl vyloučen dechovou zkouškou," uvedli k nehodě policisté.
     

Foto: Hasiči

ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.