Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

S jednou a půl promile nezvládl řízení

Opilý řidič smetl značky a při havárii do příkopu zranil spolujezdce

24. května 2021 13:20 , aktualizace 13:21

Alkohol Nehody

     V noci ze soboty na neděli před jedenáctou hodinou došlo mezi Kolincem a Plánicí na křižovatce s hlavním tahem z Klatov na Strakonice k havárii osobního vozu Seat Leon. "Řidič jel po komunikaci II. třídy číslo 187 a před křižovatkou s hlavní komunikací I. třídy číslo 22, dostal ve 22.45 hodin s vozidlem smyk, kdy narazil nejprve do dopravních značek, přejel silnici I. třídy a havaroval v levém silničním příkopu ve směru na Plánici," popsala tisková mluvčí policie s tím, že při havárii utrpěl zranění spolujezdec. Na místo proto vyjely všechny záchranné složky.
     "Jednačtyřicetiletý muž z Klatov se následně podrobil dechové zkoušce a přístroj ukázal hodnotu 1,47 promile alkoholu. Policisté muži zadrželi řidičský průkaz a je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky," doplnila mluvčí policie.

Foto PČR 

Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.