Foto

Sanitka vezoucí dítě do nemocnice se po střetu s jiným vozem převrátila

Ulice byla uzavřena a na místě zasahovaly všechny záchranné složky

13. dubna 2022 09:36 , aktualizace čtvrtek 14. dubna 09:27

Nehody Záchranáři

Partner článku – Klimahome

     Včera ráno kolem sedmé hodiny došlo v Chebu na křižovatce Dukelské a Evropské ulice k vážné dopravní nehodě, při které se střetl osobní vůz Škoda se sanitkou Zdravotnické záchranné služby, která do nemocnice transportovala malé dítě s maminkou. Při nárazu bohužel došlo k převrácení sanitního vozu na bok.
     Při nehodě naštěstí nedošlo ke zranění pacienta ani jeho maminky a ošetření nepotřeboval ani řidič vozu Škoda, zranění ale bohužel utrpěli sami záchranáři.


     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události i protipožární opatření a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny pomocí sorbentu. Záchranáři z dalšího přivolaného vozu zkontrolovali malého pacienta i ostatní účastníky a postarali se o zraněné kolegy.
     Podle mluvčí záchranářů ale naštěstí nebyla zranění posádky sanitky vážná a po ošetření v nemocnici byli záchranáři propuštěni domů.

     "Sedmačtyřicetiletý muž s vozem Škoda Octavia projížděl křižovatku směrem k Májové ulici na oranžové světlo na semaforu a narazil do levého boku sanitky jedoucí se zapnutým světelným výstražným zařízením po Evropské ulici směrem k Pražské," popsal nám dnes tiskový mluvčí policie jak k nehodě došlo s tím, že způsobená škoda na vozidlech byla odhadnuta zhruba na čtvrt milionu korun.

      Policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu a nehodou se dále zabývají.


     


      

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.