Sedmnáctiletý mladík na skútru srazil ženu na přechodu

Policie prosí o pomoc a hledá svědky ranní dopravní nehody

16. srpna 2019 09:17

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Krátce před sedmou hodinou ráno dnes došlo na křižovatce ulic E. Beneše a Dobrovského v Plzni ke střetu skútru a chodkyně.
     Starší žena přecházela ulici E. Beneše po přechodu po chodce, když jí srazil mladík na skútru, přičemž žena utrpěla zranění.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, zraněnou ženu po ošetření záchranáři transportovali do nemocnice.
     "Žena ročník 1958 utrpěla lehké zranění a byla převezena na úrazovou ambulanci Fakultní nemocnice Lochotín," uvedl tiskový mluvčí záchranářů.
     "Alkohol byl u řidiče skútru narozeného v roce 2002 i chodkyně vyloučen na místě dechovou zkouškou," doplnila tisková mluvčí policie s tím, že příčina a okolnosti střetu jsou předmětem dalšího šetření.
      Policisté žádají případné svědky události,aby se neprodleně přihlásili na PČR, Dopravní inspektorát MŘ policie Plzeň, U Borskeho parku 20 nebo telefonicky na čísle 974 325 256 nebo na tísňovou linku 158 a pomohli tak s objasněním dopravní nehody. 

Foto ilustrační

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!