Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vážná nehoda na dálnici D5 - článek byl aktualizován

Dálnice byla u Svojkovic uzavřena a na místě přistával vrtulník LZS

18. září 2023 09:59 , aktualizace 09:59

Dálnice Doprava Nehody Záchranáři


     V neděli kolem třetí hodiny odpoledne došlo na 56. kilometru dálnice D5 ve směru z Prahy do Plzně na úrovni Svojkovic k dopravní nehodě, při které německý senior havaroval s obytným vozem.
     Z místa bylo hlášeno jeho možné vážné zranění, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky, dálnice byla uzavřena a byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby z letiště v Líních.


     Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco zraněného řidiče si do péče převzali záchranáři. "Muž narozený v roce 1945 utrpěl středně těžké zranění z místa nehody byl transportován cestou LZS na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     "Dechová zkouška u řidiče byla negativní. Přesnou příčinou a veškerými okolnostmi dopravní nehody se zabývají dálniční policisté ze Svojkovic," doplnila tisková mluvčí policie s tím, že dálnice byla přibližně hodinu uzavřena ve směru na Plzeň.

Foto, video: čtenář, PČR, LZSMraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.