Foto

Senior vyrazil po dálnici v protisměru a pak způsobil nehodu

K dopravní nehodě došlo kvůli celé řadě chyb čtyřiasedmdesátiletého řidiče

pondělí 12. září 16:21 , aktualizace 16:21

Dálnice Nehody

Partner článku – KS Therm

     V sobotu krátce před jedenáctou hodinou v noci došlo na dálnici D6 nedaleko Březové k dopravní nehodě, během které se střetla dvě vozidla, konkrétně Dacia a Volkswagen. Z místa bylo hlášeno zranění jedné osoby, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Záchranáři si převzali jednadvacetiletého řidiče Dacie a transportovali ho do nemocnice.

     Jak k nehodě došlo nám dnes popsali policisté. Čtyřiasedmdesátiletý řidič osobního vozu značky Volkswagen vjel na dálnici špatným sjezdem a tím se dostal do protisměru. Bohužel místo toho, aby okamžitě zastavil u kraje, senior po dálnici pokračoval v protisměru směrem na Cheb. Po chvíli se zřejmě rozmyslel a udělal další vážnou chybu. Začal se totiž na dálnici otáčet a přitom vjel do jízdní dráhy vozidlu značky Dacia, které řídil jednadvacetiletý mladík. Došlo ke střetu pravé přední části Volkswagenu s levou přední částí Dacie a následkem střetu i ke zranění mladého muže.
     Oba řidiči se po dopravní nehodě podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u obou vyšla s negativním výsledkem.

Foto PČR

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.