Aktuálně Foto

Senioři měli vážnou nehodu, vozidlo s nimi zůstalo ležet na střeše

U Hradešic zasahovaly všechny záchranné složky

úterý 13. února 15:49, aktualizace úterý 13. února 16:05

Partner článku – ZetComp

     Dnes dopoledne došlo na silnici I. třídy číslo 22, nedaleko Hradešic u Horažďovic, k vážné dopravní nehodě. První zprávy hovořily o převráceném autě se dvěma uvězněnými seniory.

     Na místě bylo zjištěno, že sedmasedmdesátiletý muž z obce u Nalžovských Hor jel s se spolujezdkyní s vozidlem značky Škoda Felicia ve směru od obce Hradešice na Horažďovice a zde havaroval.
     "Na rovném úseku se muž plně nevěnoval řízení, najel na pravou krajnici a sjel vpravo mimo vozovku, kde se vozidlo převrátilo na střechu.
     Dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem a měl platnou zdravotní prohlídku. Policisté po prohlídce vozidla zadrželi osvědčení o registraci vozidla,"
uvedla mluvčí policie.

     "Řidič i spolujezdkyně utrpěli zranění a byli transportováni do nemocnice v Klatovech. Na místě zasahovaly celkem dvě výjezdove skupiny RZP a jedna RV. Žena narozená v roce 1945 a muž v roce 1940 naštěstí nebyli v přímém ohrožení života", uvedli záchranáři.

Foto: PČR


 

 

ZetComp

Rychlá a odborná pomoc pro váš počítač. Expresní vyzvednutí do 24 hodin, oprava nebo diagnostika většinou do 48 hodin. Servis, opravy, údržba, poradenství v oblasti IT. Váš počítač nenecháme umřít… Stačí nám zavolat, nahlásit závadu a my přijedeme i k vám domů, do práce do firmy.