Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Silně opilý mladík napadl řidičku trolejbusu

Útočník vytrhl dveře kabiny a napadl ženu za volantem

2. září 2022 20:22

Alkohol Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes kolem páté hodiny odpoledne došlo v Heyrovského ulici v Plzni na Borech na trolejbusové zastávce Sídliště Bory k útoku na řidičku trolejbusu linky číslo 16. 
     Mladý muž zde nejprve starší řidičce začal vulgárně nadávat, poté poškodil dveře a ženu fyzicky napadl. Poté z trolejbusu utekl do sídliště.

     Na místo okamžitě po oznámení vyjelo několik hlídek policistů, kterým se podle popisu podařilo útočníka během několika minut vypátrat a zadržet. "Zadrželi jsme muže narozeného v roce 2001, který byl pod silným vlivem alkoholu. Při dechové zkoušce mu bylo naměřeno 2,15 promile alkoholu," uvedla tisková mluvčí policie.

      Řidička podle našich informací při útoku neutrpěla vážnější fyzické zranění, byla ale silně otřesena.
      "Muž na trolejbusu způsobil škodu ve výši přibližně patnáct tisíc korun. Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví," doplnila tisková mluvčí policie s tím, že motiv činu v tuto chvíli není znám,  muž byl umístěn do policejní cely a policisté se případem dále zabývají. 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.