Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Neznámý zloděj vyrazil na Lochotíně "na sklepy"

Obyvatelé domu prosí o pomoc při identifikování pachatele

Autor: Petr Novák pátek 16. února 11:50 , aktualizace 11:52

Pátrání Vloupání

Partner článku – www.rb.cz


     V pondělí 12. února v půl desáté dopoledne došlo v jednom z domů v Tachovské ulici v Plzni na Lochotíně k pokusu o vloupání do sklepních kójí.

     Zatím neznámý pachatel zde pronikl do domu a rozlomil zámek dveří vedoucích do sklepních prostor domu, podle všeho ho ale něco vyrušilo, takže odešel, aniž by pronikl do samotných kójí.

     Tisková mluvčí policie nám potvrdila, že se policisté případem zabývají a po pachateli pátrají. Obyvatelé domu pak prosí čtenáře, kteří by pachatele zachyceného na fotografii poznali, aby kontaktovali policii a pomohli s jeho ztotožněním.

     Podle našich informací sklep v tomto domě zřejmě nebyl jediný, který zloděj toho dne navštívil, bylo totiž hlášeno několik dalších vloupání do sklepů v okolí.

 


www.rb.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!