Foto

Šlapka za dolary aneb okradený cizinec v Plzni

Na náměstí Generála Píky zůstal nakonec okradený a nadržený Maďar sám a bez dolarů

7. února 2018 14:41 , aktualizace 23:08

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Kriminalisté momentálně řeší další případ, kdy si sexuchtivý cizinec pořádně naběhl a místo potěšení s krásnou ženou mu zbyly jen oči pro pláč a kopie policejního protokolu o podání vysvětlení.

     V noci z pondělí na úterý kolem půlnoci vyjížděli policisté na Slovany na náměstí Generála Píky k možnému případu loupeže. Na místě se ukázalo, že případ je pořádně zamotaný a dle všeho si Maďar u muže tmavé pleti chtěl objednat společnost vnadné ženy a vytahoval se, že platit bude v dolarech, což je pochopitelné, protože naši pasáci forinty chtít nebudou.
     Domluva se ale začala jaksi zadrhávat a dohazovač, dle našich informací známý recidivista, chtěl snad jít kamsi dolary proměnit za tvrdou českou měnu. Pak se muži poněkud poškorpili a nakonec na místě zůstal okradený a nadržený Maďar bez dolarů.
     Policistům se podařilo velice rychle podezřelého muže dopadnout a momentálně případ šetří jako krádež na osobě, kdy podezřelému hrozí až dva roky a pokud byl za takový čin v posledních třech letech odsouzen, tak dokonce léta tři.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.