Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, hrozba zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Slepice v pátrání

Policisté pátrají po "unesené" slepici, může být v ohrožení života

27. listopadu 2019 12:20 , aktualizace 12:31

Krádež

Partner článku – Mraknet

     Většinou informujeme jen o vážnějších případech, ale práce policisty je rozmanitá a policisté se musí zabývat všemi nahlášenými případy, tedy i zdánlivě banálními a zde je na ukázku jeden z nich. Nadpis tedy prosím berte s nadhledem.

     Viničtí policisté se nyní zabývají nahlášeným případem krádeže, ke které mělo dojít v době od 25. do 26. listopadu v Plzni. V zahrádkářské kolonii neznámý pachatel překonal oplocení soukromého pozemku jedné z tamních zahrádek, kde měl poškozený postavený kurník s výběhem pro slepice, který byl obehnaný pletivovým plotem. Ten zloděj také překonal a následně rozbil okénko kurníku, do kterého vnikl.
     "Zatím neznámý pachatel z kurníku odcizil jednu ze šesti slepic hnědočervené barvy v odhadnuté výši za 300 korun a místo opustil. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže, případem se dále zabývají a po pachateli i slepici pátrají," uvedla mluvčí policie.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.