Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Nehoda na Domažlické, na místě všechny složky IZS

Řidička spěchala do práce, nejenže tam již nedorazí, ale také zkomplikovala dopravu v Plzni

24. listopadu 2022 08:22 , aktualizace 10:06

Doprava Nehody Záchranáři

     Dnes ráno před osmou hodinou došlo na Domažlické ulici v Plzni ke střetu auta se sloupem pouličního osvětlení. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky. 

     Podle svědků, kteří nehodu viděli, jela Škoda Fabia od centra směrem na Novou Hospodu a její řidička z neznámého důvodu přejela do protisměru, kde se střetla s nákladním vozem značky Renault, poté se Škoda odrazila a pokračovala v jízdě směrem na chodník, kde navíc narazila do sloupu. Odlétající kusy auta pak ještě poškodily osobní vozidlo Nissan jedoucí za nákladním vozem. 
     Podle svědků řidička po nehodě uvedla, že spěchala do práce.

     "Středně těžce poraněnou ženu narozenou v roce 1985 transportujeme za plného vědomí do Fakultní nemocnice Plzeň na Urgentní příjem," uvedl nám mluvčí záchranné služby.

     Provedená dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla u všech řidičů negativní. Po dobu zásahu záchranných složek byla silnice uzavřena a tvořily se zde dlouhé kolony.

     Nehodu na místě dále šetří policisté, čekáme na jejich zprávu a poté ji doplníme.

Aktualizace:

     Mluvčí policie nám popsaný průběh nehody potvrdila s tím, že okolnosti dále šetří policisté.KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.