Slovák pod vlivem drog najel na svou přítelkyni a taxikáře autem

Muže vezl na kapotě několik metrů, zranil ho a poté z místa ujel

pátek 24. září 09:00 , aktualizace 09:23

Cizinci Drogy Napadení Vazba

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Pořádný šok zažil v pondělí k večeru taxikář, kterého si zákaznice zavolala do obce na jižním Plzeňsku. Když totiž před šestou hodinou přijel na místo, nalezl mladou ženu uprostřed sporu s o něco starším přítelem. Cizinec, podle našich informací Slovák, mladé ženě vyhrožoval, a ta proto chtěla z místa odjet. To se ale muži nelíbilo a tak se celou věc rozhodl vyřešit po svém. "Po slovní rozepři dvaatřicetiletý muž úmyslně vozem Hyundai najel na dvacetiletou ženu i osmadvacetiletého taxikáře," popsala tisková mluvčí policie s tím, že žena sice stačila před vozidlem uskočit, ale taxikáře útočník srazil a několik metrů vezl na kapotě vozu než muž spadl. Poté agresor okamžitě s vozem ujel. Napadený taxikář při útoku utrpěl oděrky a zhmožděniny. 
     Po automobilu i agresivním cizinci začaly okamžitě pátrat přivolané policejní hlídky a během chvíle se jim ho podařilo najít a zadržet v nedalekém lese, kde se schovával. Provedený test podle tiskové mluvčí policie ukázal, že byl muž v době činu pod vlivem drog. "Policisté zahájili trestní stíhání dvaatřicetiletého muže pro trestný čin těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Policejní vrchní komisař k rukám státního zástupce zaslal podnět na návrh vzetí obviněného do vazby, soudce tento návrh akceptoval a rozhodl o tom, že muž bude stíhán vazebně," doplnila mluvčí policie.

Foto ilustrační

Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.