Foto

Tragická smrt motorkáře

Doplňujeme informace ke včerejší smrtelné dopravní nehodě

8. srpna 2019 20:42 , aktualizace pátek 9. srpna 09:57

Doprava Nehody Smrt Záchranáři

Aktualizace:

     Doplňujeme informace ke včerejší tragické havárii motocyklu.
     Jak k havárii došlo, popsala dnes tisková mluvčí policie: "Při projíždění pravotočivé zatáčky z nejvyššího bodu v katastru obce Čachrov nepřizpůsobil řidič rychlost jízdy, s motocyklem dostal smyk, upadl na vozovku a smýkal se po vozovce vlevo až mimo komunikaci." 
     Motocyklista byl v době havárie na vyjížďce s kamarádem. Právě ten se jako první pokoušel o resuscitaci, v čemž pokračoval až do příjezdu záchranných složek.

Původní článek:

     Bohužel dorazila zpráva, že dnes před osmou hodinou večer došlo na zalesněném úseku silnice mezi Železnou Rudou a Čachrovem u odbočky na Hartmanice k tragické havárii motocyklu.
     Podle prvotních informací oznamovatele zde řidič s motocyklem Yamaha vyletěl ze silnice a narazil do dopravního značení. 
     Na místo vyjely všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS, motorkář však utrpěl natolik vážná zranění, že ani maximální úsilí všech zúčastněných nebylo úspěšné a lékař musel konstatovat smrt muže.
     "Muž narozený v roce 1988 svým těžkým zraněním na místě podlehl," uvedla tisková mluvčí záchranářů. Na místě probíhá šetření příčin a průběhu havárie, silnice 27 je v místě nehody zcela uzavřena.
     Na místo míří výjezd kriminální policie, který přebere vyšetřování a koroner.

Foto: PČR