Foto Video

Smrt v přímém přenosu – nevhodné do 18 let!

Dívky natočily a bohužel i vysílaly svou vlastní smrtelnou nehodu na FB

7. července 2017 17:31 , aktualizace pondělí 1. června 20:13

Doprava Hasiči Nehody Smrt


     Čtenář nám zaslal velmi drastické video, které v přímém přenosu ukazuje dopravní nehodu se smrtelnými následky. Nehoda se sice nestala v našem regionu, ale jako vážné varovaní všem mladým jsme se vzhledem k začínajícím prázdninám a létu rozhodli sestřih videa publikovat. 

    Nehoda se stala včera po osmé hodině večer na hlavním tahu z Teplic do Mostu na úrovni Obrnic. Dvě mladé kamarádky se vyjely projet vozem Volkswagen Beetle, cestou si ale moc starosti s dodržováním dopravních předpisů a věnováním se řízení nedělaly. Na záznamu se dokonce chlubí rychlostí kolem 180 kilometrů v hodině, průjezdem zákazem vjezdu nebo telefonováním za jízdy.
    Jejich cesta bohužel skončila velmi tragicky, když ve vysoké rychlosti jejich automobil dostal smyk, byl vymrštěn zřejmě patníkem a narazil do protihlukové stěny.

     Dívky svůj výlet streamovaly na sociální síť a mobil nepřestal video vysílat ani po nárazu, běžel tak i po celou dobu vyprošťování a snahy o záchranu obou dívek. Jejich fanoušci tak bezmocně sledovali smrt kamarádky doslova v přímém přenosu!

     Tisková mluvčí policie k nehodě uvedla: “Dopravní nehodu u Obrnic na Mostecku, při které došlo ke zranění dvou osob, evidujeme. Obě zraněné osoby byly transportovány do nemocnice v Ústí nad Labem, jadna pozemní cestou, druhá letecky,“ a následně nám dodatečně mluvčí potvrdila, že jedna z dívek bohužel po převozu do nemocnice zemřela. Druhá je stále s poraněním hlavy hospitalizována na jednotce intenzivní péče.

Foto: Internet (náhodní svědci), video Youtube Ten Honzík