Foto

Bitka nebitka o parkovací místo

Policisté rozplétají dnešní spor dvou mužů naproti Plaze

pátek 10. července 16:11 , aktualizace 17:45

Napadení Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

      Dnes dopoledne nás čtenářka upozornila na údajné napadení, ke kterému došlo před obchodem s oblečením Big Boss SportsWear v Přemyslově ulici v Plzni. Napadení mělo podle ní skončit zraněním muže, který byl záchranáři transportován do nemocnice.

     Samozřejmě jsme vyjeli na místo vše ověřit a mluvili jsme s údajným útočníkem, který nám ale situaci popsal zcela jinak. Podle něj se jednalo o sousedský spor, kdy před jeho obchod jeho soused zaparkoval auto a on ho požádal o přeparkování, protože očekával zásobování. Muž ale vyhovět jeho žádosti odmítl a tak následovala krátká slovní výměna, kterou majitel obchodu s oblečením zakončil sdělením, že se s volem bavit nebude a jde přivolat městskou policii, a poté odešel do obchodu k telefonu. Mužův telefonát na městkou policii jsme si samozřejmě ověřili u tiskové mluvčí, která přijatý hovor od něj potvrdila. 
     Podle vyjádření majitele obchodu s oděvy si po chvíli venku všiml shonu, kdy jeho soused seděl opřený o auto a ošetřovali ho záchranáři.

     Zcela jinak ale celou situaci podává soused, který na místo zavolal policisty i záchranáře. "Zabýváme se případem nahlášeného fyzického napadení, kdy měl kvůli parkování muž narozený v roce 1982 napadnout muže narozeného v roce 1967. Poškozený muž byl bez viditelného zranění převezen do nemocnice. Veškeré okolnosti případu jsou v současné chvíli v šetření," uvedla nám tisková mluvčí policie.
     "Třiapadesátiletého muže, který si stěžoval na bolest hlavy a návaly ke zvracení, jsme transportovali do Fakultní nemocnice," doplnila mluvčí záchranářů.

     Údajně napadený se asi po hodině vrátil na místo a vozidlo si přeparkoval.


 


      

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.