Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Žena na elektroskútru vjela přímo před jedoucí auto

Při střetu utrpěla žena zranění, se kterým byla transportována do nemocnice

5. ledna 2023 08:20 , aktualizace 09:24

Doprava Hasiči Nehody Záchranáři

     Dnes před osmou hodinou ráno došlo v Dobřanech na třídě 1. máje u samoobsluhy Penny market k dopravní nehodě, při které osobní vůz Seat Ibiza srazil na přechodu pro chodce ženu jedoucí na elektroskútru Sunra.

     Z místa bylo hlášeno zranění ženy, která na skútru nejenže jela po přechodu, ale byla i bez ochranné přilby, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči, kteří na místo dorazili jako první, poskytli ženě předlékařskou první pomoc, zajistili místo nehody a usměrňovali provoz, zraněnou ženu si poté do péče převzali záchranáři. 
     "Žena narozená v roce 1977 byla po ošetření na místě transportována do Fakultní nemocnice Bory," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

      "Žena jela na elektroskútru od zdravotního střediska k domu s pečovatelskou službou, když vjela na přechod pro chodce před do centra Dobřan jedoucí osobní vůz řidičky narozené v roce 1985, přičemž došlo ke střetu.
     Policisté u obou žen vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodou se dále zabývají, vše ale nasvědčuje tomu, že zavinění nehody je na straně sražené ženy,"
doplnila informace tisková mluvčí policie.

Foto Hasiči

Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.