Foto

Sražené čtyřleté dítě i střet auta s tramvají

Ráno v Plzni začalo bohužel dopravními nehodami

28. března 2019 09:20 , aktualizace 11:47

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes ráno kolem osmé hodiny došlo v Manětínské ulici v Plzni k dopravní nehodě, při které se střetl osobní vůz Škoda Rapid s malým chlapcem.
     Podle informací svědka přímo z místa jel řidič vozu směrem ke Gerské ulici, když mu přímo před vůz zprava z mezery mezi zaparkovanými auty vběhl asi čtyřletý chlapeček, jehož maminka byla na druhé straně silnice. Řidič již nestačil zabránit střetu a dítě na kapotě popovezl asi deset metrů.
     Chlapeček při střetu utrpěl zranění a do péče si ho převzali záchranáři.
     "Dítě bylo při vědomí se středně těžkým zraněním transportováno do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.
     "Dechová zkouška na alkohol byla u řidiče narozeného v roce 1986 provedena s negativním výsledkem," doplnila tisková mluvčí policie.

         Před devátou hodinou pak policisté vyjížděli na Mikulášské náměstí v Plzni, kde došlo ke střetu tramvaje linky číslo 2 a osobního vozu Volkswagen.
    "Dle prvotních informaci mělo k dopravní nehodě dojít při odbočování osobního automobilu, jehož řidič, narozený v roce 1970 nedal přednost v jízdě tramvaji," popsala tisková mluvčí policie. 
     Událost se naštěstí obešla bez zranění, přítomnost alkoholu byla u obou řidičů vyloučena dechovými zkouškami.
     Na místě v současné chvíli hasiči vyprošťují zaklíněný automobil, tramvajový provoz ve směru na Slovany je uzavřen a jízdní pruh v tomtéž směru je průjezdný jen částečně. Tvoří se kolony.
     Policisté žádají řidiče,aby v případě potřeby využili než dojde k odstranění vozidla z vozovky náhradní objízdnou trasu, jinak místem projíždějte s největší opatrnosti.


 


  

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.