Aktuálně Foto

Srazil chodce a odjel z místa nehody

Díky výborné práci policistů byl řidič vypátrán do deseti minut

13. září 2017 19:24, aktualizace středa 13. září 20:00

Nehody Záchranáři

Partner článku – Delta Plzeň

     Dnes kolem tři čtvrtě na sedm srazil řidič bílé dodávky chodce v sadech Pětatřicátníků, ten následně skončil v péči záchranářů a zasahoval u něj i lékař.
     Podle našich informací měl řidič po nehodě z vozu údajně vystoupit, zeptat se sraženého chodce zda mu nic není a poté z místa nehody odjet, aniž by počkal na policisty. Zda je to pravda, bude muset určit až policejní vyšetřování, ale bylo by to s podivem, protože chodec utrpěl vážná zranění."Sražený chodec byl s vážným úrazem, ale při vědomí, transportován na Emergency fakultní nemocnice Lochotín," popsal nám totiž mužův stav tiskový mluvčí záchranářů.

     Policisté se ale činili, protože se jim dodávku i s řidičem podařilo vypátrat na Borech za rekordních 10 minut:"Chodec, ročník 84 byl u tramvajové zastávky sražen dodávkou bílé barvy a značky Volkswagen Transporter. Řidič byl i s vozidlem přibližně po necelých deseti minutách vypátrán v Plzni na Borech a současné době se zjišťuje, jak k nehodě došlo," uvedla nám tisková mluvčí policie.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.