Srazil chodce na přechodu a z místa ujel

Policie hledá svědky dopravní nehody v Kralovické ulici

úterý 22. června 12:22 , aktualizace 13:36

Nehody Pátrání

Partner článku – Jídlonoš

     Bohužel stále častěji píšeme o jen těžko pochopitelných případech, kdy někdo ujede od dopravní nehody, a to do dokonce i v případech, kdy je na místě zraněný člověk. Samozřejmě při množství kamer ať stabilních či těch v autech, je téměř vždy pachatel nakonec dopaden a v jednom takovém případě, ke kterému došlo v úterý 8. června v Plzni v Kralovické ulici, můžete pomoci pachatele dopadnout i Vy. Nejsou totiž důležité jen záběry kamer, ale i informace od svědků.

     Dopravní policisté provádí šetření ve věci dopravní nehody při které v Plzni v Kralovické ulici před domem číslo 5, tedy v blízkosti obchodu Penny, v úterý 8. června kolem půl třetí odpoledne dosud nezjištěný řidič autem srazil chodce přecházejícího přes vyznačený přechod pro chodce. Při nehodě došlo ke zranění chodce, zatímco neznámý řidič z místa ujel. 

     Jak policisté v rámci šetření nehody zjistili, do příjezdu záchranných složek o zraněného chodce pečoval neznámý mladý muž s kočárkem.
     Policisté žádají nejen tohoto muže, ale i případné další svědky této nehody, kteří se na daném místě v uvedené době pohybovali, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20 nebo telefonicky na č.: 974 325 256 či zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli svým svědectvím s objasněním uvedené kolize.

Foto: Ilustrační

Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí