Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Pátrání

Srazil ho vlak, zvedl se, oprášil a v klidu odešel

Policie hledá "nesmrtelného" muže z Nejdku, neznáte ho právě Vy?

15. prosince 2023 13:58 , aktualizace 13:59

Pátrání Železniční nehoda

      Včera krátce před druhou hodinou odpoledne v Nejdku v Lidické ulici ve směru k Nádražní ulici poblíž železničního přejezdu vstoupil zatím neznámý muž do kolejiště, a to v době, kdy již běžela světelná i zvuková výstraha přejezdového zabezpečovacího zařízení. V té době k místu přijížděl osobní vlak.
     "I přes spuštěnou rychlobrzdu došlo ke střetu vlaku s chodcem, který byl po nárazu odhozen na komunikaci mimo kolejiště. Po střetu se muž dosud neznámé totožnosti po chvíli zvedl a z místa odešel. Po tomto muži poté pátralo několik našich hlídek v Nejdku i okolí, ale bohužel bezvýsledně," uvedl nám mluvčí policie s tím, že v době, kdy došlo ke střetu, se ve vlaku nacházelo na tři desítky osob a naštěstí nedošlo k žádnému zranění.

Výzva policie

      "V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost, pokud někdo viděl srážku vlaku s mužem, aby předal policistům informace prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158.
     Zároveň vyzýváme muže neznámé totožnosti, aby policisty kontaktoval taktéž prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 či přišel na kterékoliv obvodní oddělení,"
požádal ještě mluvčí policie o uveřejnění výzvy.

Foto: Ilustrační

Spa & Wellness Hotel Čajkovskij****

Spa & Wellness Hotel **** Vám přináší komplexní lázeňské a wellness služby - jsme certifikovaný lázeňský hotel s originální vřídelní vodou. Nabízíme komfortní ubytování v pokojích a apartmánech s veškerým luxusem. Můžete u nás zakoupit výhodné wellness balíčky či vouchery jako dárek pro Vaše blízké