Srazil a vážně zranil muže vysokozdvižným vozíkem

Záchranáři i policisté již podruhé tento týden vyráželi do Christ Car Wash v Plzni

1. března 2018 11:51 , aktualizace 12:00

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V továrně na automyčky Christ Car Wash v Plzni na Slovanech museli tento týden již podruhé zasahovat záchranáři i policisté. V pondělí jsme informovali o krvavém pokusu o sebevraždu jednoho ze zaměstnanců:

Muž si v továrně nožem podřízl krk i ruce

Muž si v továrně nožem podřízl krk i ruce

27. 02. 2018, 12:15, aktualizace 27. 02. 2018, 12:57

V Christ Car Wash v Plzni zasahovali policisté i záchranáři

     Včera po jedné hodině odpoledne musely záchranné složky do továrny vyrazit znovu, když zde vysokozdvižný vozík srazil a vážně poranil muže. 
     Podle našich informací vozík, řízený mužem narozeným v roce 1962, pracovníka při střetu srazil k zemi a ten si při pádu vážně poranil hlavu o betonovou podlahu.
     Na místo byli přivoláni záchranáři a následně i policisté, kteří se dle slov své tiskové mluvčí tímto případem nadále zabývají.
    "Muže narozeného v roce 1960 jsme po ošetření na místě transportovali na urgentní příjem Fakultní nemocnice na Lochotíně," uvedl nám k případu tiskový mluvčí záchranářů.

Foto ilustrační


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!