Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Řidič se svým vozem naboural čtyři další

U hromadné nehody zasahovaly všechny záchranné složky

pátek 31. ledna 09:20 , aktualizace 10:06

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes před sedmou hodinou ráno došlo ke střetu dokonce pěti osobních vozů na křižovatce mezi Úherci a Zbůchem.
     "Od obce Zbůch odbočovalo do obce Úherce vozidlo, které nebylo účastníkem dopravní nehody a za ním zastavilo vozidlo značky Škoda Roomster, které řídila žena narozená v roce 1976. Za ni ještě zastavilo vozidlo značky Toyota, které řídila žena narozená v roce 1963. Do těchto stojících vozidel zezadu narazilo vozidlo značky Peugeot, které řídil muž narozený v roce 1981 a při střetu se vozidlo Peugeot vychýlilo do protisměru, kde se střetlo s vozidlem značky Škoda Octavia, které řídil řidič narozený v roce 1976 a za ním jedoucím vozidlem značky Seat Altea řízeným ženou narozenou v roce 1977," popsala tisková mluvčí policie s tím, že při nehodě došlo ke zranění řidičky z vozidla Toyota. 
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a záchranáři si do péče převzali jednu zraněnou.
     "Z místa dopravní nehody jsme transportovali ženu narozenou v roce 1963 s lehkým zraněním do Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.
     Silnice byla po dobu zásahu uzavřena, v současné chvíli by již místo mělo být průjezdné.
     Požití alkoholu policie vyloučila u všech řidičů na místě dechovými zkouškami a nehodou se policisté dále zabývají.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.