Foto

Mladá dívka byla vážně zraněná

Vůz se po srážce s mohutným divočákem převrátil a je zcela zničen

31. srpna 2019 00:24 , aktualizace 09:31

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V noci na dnešek před půl desátou došlo mezi Stříbrem a Sytnem k vážné dopravní nehodě. Mladé řidičce jedoucí ve voze Citroën směrem od Stříbra na Plzeň vstoupil do jízdní dráhy mohutný divočák. 
     Žena za volantem již nedokázala střetu zabránit. Náraz velikého kňoura na místě zabil a neovladatelné osobní vozidlo vyrazil ze silnice. Auto vjelo do příkopu, narazilo do svahu, odrazilo se zpět na vozovku, kde se pak ještě převrátilo.
     Na místo okamžitě vyrazily všechny záchranné složky, hasiči poskytli ženě narozené v roce 1996 neodkladnou předlékařskou pomoc a po příjezdu ZZS ji předali do péče záchranářů, kteří ji transportovali do plzeňské fakultní nemocnice. Poté hasiči provedli veškerá nutná protipožární opatření a sorbentem zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.
      Test na přítomnost alkoholu nemohl být u mladé dívky proveden pro rozsah jejího zranění a byl nařízen odběr krve.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!