Foto

Starší ženu srazil jen tak pěstí k zemi

Policie pátrá po útočníkovi ze Slovanské třídy, neviděli jste agresora právě Vy?

pátek 18. ledna 19:29 , aktualizace 19:36

Napadení Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes po páté hodině odpoledne došlo na Slovanské třídě v Plzni na tramvajové zastávce Liliová ke zcela zbytečnému, nesmyslnému a zákeřnému útoku.
     Na starší ženu čekající na zastávce podle policie z ničeho nic zcela bezdůvodně zaútočil zatím neznámý muž, který procházel kolem. Muž ženu udeřil zcela nečekaně pěstí do obličeje takovou silou, že jí srazil na zem, a poté, jako by se naprosto nic nestalo, pokračoval v chůzi.
     Co muže vedlo k takto nepochopitelnému útoku se můžeme pouze domnívat, zda za agresí stála jen špatná nálada, nebo například vidina způsobená drogami ví v tuto chvíli zřejmě jen pachatel.
     Na místo vyjeli policisté i záchranáři, kteří si zraněnou a vyděšenou ženu převzali do péče. Zranění, které žena utrpěla si vyžádalo lékařské ošetření.
     "Žena ve věku cca 55 let byla s lehčím zraněním transportována na ošetření do Fakultní nemocnice Bory," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.
     Policisté na místě začali okamžitě po pachateli pátrat.
     "Případem se intenzivně zabýváme a po útočníkovi pátráme," řekla nám tisková mluvčí policie s tím, že policie vyzývá případné svědky útoku, nebo osoby, které znají totožnost útočníka, aby se přihlásili na nejbližším policejním oddělení nebo informace předali na lince 158.


      

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.