Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto po nárazu do pařezu skončilo na střeše

K dopravní nehodě vyjížděly všechny záchranné složky

14. prosince 2023 11:29 , aktualizace 13:57

Hasiči Nehody Policie Záchranáři


     Dnes před půl jedenáctou dopoledne došlo nedaleko Štítova na Rokycansku k vážné dopravní nehodě, během které vůz Škoda Scala řízený ženou vyjel ze silnice, narazil do pařezu a převrátil se na střechu.

     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněnou řidičku.

     "Ženu narozenou v roce 1976 jsme s lehkým zraněním transportovali na chirurgické oddělení nemocnice v Rokycanech," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     Hasiči vůz postavili na kola a pomohli s jeho přemístěním k vozovce. Okolnosti nehody šetří policie, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidička narozená v roce 1976 jela s vozidlem Škoda Scala od obce Vísky směrem do Příkosic a nedaleko obce Štítov z dosud přesně nezjištěných příčin vyjela vpravo mimo komunikaci do příkopu, kde následně ještě narazila do pařezu, což vedlo k převrácení vozidla. Dechová zkouška u řidičky byla negativní a nehodou se dále zabývá dopravní inspektorát Rokycany," doplnil tiskový mluvčí policie.

Foto: hasiči

 


AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.