Foto

Zfetovaný zloděj uplácel láhvemi kradeného alkoholu

Vykradl Beach bar v Úslavské ulici, před Grimem však útěk vzdal

pondělí 6. dubna 15:00 , aktualizace 15:00

Alkohol Bezdomovci Drogy Krádež Městská policie Zadržení pachatele

Partner článku – Delta Plzeň

     V noci na dnešek před půl třetí ráno na sebe v ulici U Ježíška přitáhl pozornost strážníků bezdomovec, táhnoucí několik tašek. Jakmile totiž hlídku zahlédl, prudce změnil směr a pokusil se strážníkům zmizet. Strážníci samozřejmě podezřele se chovajícího muže chtěli zkontrolovali a jeho další myšlenky na útěk spolehlivě zahnal pohled na služebního psa Grima. 
     Pohled do mužových tašek pak strážníkům ukázal, že jejich odhad byl výborný. "Pětatřicetiletý muž pod vlivem omamných a psychotropních látek začal během kontroly hlídce nabízet obsah tašek a postupně z nich vyndal 15 lahví značkového alkoholu, aby si mohla hlídka vybrat. Tvrdil, že vše dostal od své blízké a namířeno má teď ke své příbuzné, která bydlí nedaleko," popsala tisková mluvčí strážníků.
     Strážníci zadrženého muže předali policistům, kteří ještě v průběhu noci zjistili, že láhve alkoholu pocházejí z vloupání do Beach baru v areálu TJ Lokomotiva v Úslavské ulici. 
     Za podplácení úřední osoby a vloupání během nouzového stavu hrozí muži až osm let.

Foto: MP

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.