Foto

Strážný vypadl z okna, nyní v nemocnici bojují o jeho život

Velmi vážné zranění ostrahy nádraží v Plzni nyní šetří policie

20. dubna 2021 17:24 , aktualizace 17:42

Záchranáři

     Včera před půl sedmou večer vyjížděli policisté a záchranáři na železniční stanici Plzeň-Jižní předměstí, kde došlo k pádu muže z okna budovy na nástupiště. Muž při pádu z asi pětimetrové výšky na dlažbu utrpěl mnohačetná, velmi vážná zranění. "Pacienta narozeného v roce 1979 jsme s polytraumatem transportovali na Emergency Fakultní nemocnice," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     Podle informací z místa muž vypadl nebo spíše vyskočil z okna kanceláře ostrahy nádraží. "Je to výborný pracovník, který vždy odváděl bezchybnou práci. K této smutné události došlo po skončení jeho pracovní doby, když již byl vystřídán kolegou, a ten odešel na obchůzku. Z informací, které máme, usuzujeme, že se dozvěděl o nějakém vážném problému v rodině a takto nešťastně na něj ve chvilkovém zkratu zareagoval," uvedl nám nadřízený zraněného strážného. Toho měl na nástupišti nalézt právě jeho kolega a do příjezdu záchranných složek mu měl poskytovat první pomoc.
     Co se na místě přesně stalo i jak k pádu a zranění strážného došlo nyní šetří policie.

Úvodní foto ilustrační - záchranná akce jiné osoby na stejném nádraží


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.