Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet auta s teprve čtyřletou dívenkou

Dopravní nehodu v Plzni na Jateční třídě šetří policisté a pracují zde i specialisté ze společnosti Drony SIT

Autor: Karel Aleš sobota 6. dubna 17:14 , aktualizace 18:33

Doprava Nehody

     Dnes odpoledne před půl čtvrtou došlo v Plzni na Jateční třídě ke střetu osobního vozu s teprve čtyřletou holčičkou jedoucí na jízdním kole.
     Holčičku, která silně krvácela ze zranění na hlavě, po ošetření na místě záchranáři transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň.

     Podle informací z místa měla jet holčička společně s oběma rodiči na kolech po cyklostezce a na místě, kde se cyklostezka kříží se silnicí, začali přejíždět vozovku na druhou stranu, přičemž došlo ke střetu dítěte s osobním vozem.

     "Mohu potvrdit, že při přejíždění vozovky na kole došlo ke střetu nezletilé osoby s vozidlem značky Chevrolet Captiva, které řídil muž narozený v roce 1978. Policisté tohoto řidiče podrobili testu na přítomnost alkoholu, který byl negativní," uvedla nám mluvčí policie s tím, že dopravní policisté se nehodou dále zabývají.

     Doprava je na místě řízena policisty kyvadlově a na místě pracují mimo jiné i specialisté ze společnosti Drony SIT, kteří provádějí přesné zaměření místa nehody.


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.